Spoznajte AARK

Sme realitná kancelária fungujúca od roku 2008. Zakladáme si na ľudskom prístupe a chceme skutočne spoznať vaše potreby, aby ste sa pri kúpe či predaji bývania naozaj nemuseli ničím iným zaoberať. 
 
Celý proces kúpy či predaja nehnuteľnosti bude rýchly a bezpečný, ku každému obchodu pristupujeme zodpovedne a spoľahlivo.
 
Spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne a opakovane vracajú, je našou vizitkou. Vedia, že sa na nás môžu obrátiť s akýmkoľvek problémom a spoločne vždy nájdeme riešenie.

V nehnuteľnostiach sme doma

Oproti veľkým realitným kanceláriám preferujeme osobnejší prístup. Chceme poznať našich klientov a poskytnúť im balík služieb, ktoré najlepšie využijú.

Môžete od nás očakávať komplexnú starostlivosť, v čom nám pomáhajú roky skúseností, úzka spolupráca s ateliérom architektúry aj bohaté skúsenosti so všetkými právnymi úkonmi.

Recenzie

Spokojnosť naších zákazníkov si ceníme nadovšetko. Prečítajte si, čo o nás napísali.

Vysoko profesionálny a ľudský prístup. Na čom sme sa dohodli to vždy platilo. Ako zákazníčka som sa nemusela o nič starať. Mala som plnú dôveru, že zabezpečia bezproblémový predaj mojej nehnuteľnosti. AARK realitnú kanceláriu môžem na základe mojej pozitívnej skúsenosti len odporučiť.
by Z. Tomovičová
Trnava
Dovoluji si veřejně poděkovat paní makléřce Alexandře Artimovičové z realitní kanceláře AARK realitná kancelária z Trnavy. Při prodeji mého pozemku projevila úžasnou profesionalitu, vstřícnost a lidskost. Obchod proběhl bezpečně a bezvadně a paní Artimovičová udělala veliký kus profesionální práce. Děkuji.
by RNDr. J. Budíšková
Praha
Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať pani Artimovičovej a pánovi Hornáčkovi za priateľský a profesionálny prístup pri kúpe bytu v Slnečniciach. V prípade potreby sa nám vždy venovali, boli ochotní pomôcť a poradiť s formalitami, odporučili nám finančného poradcu a tak zabezpečili bezproblémovú kúpu bytu. Túto realitnú kanceláriu môžeme len odporúčať.
by M. Galátová
Bratislava
Chcem vám poďakovať za vašu ochotu a maximálnu profesionalitu, to sa často nevidí. A excelentné komunikačné schopnosti so všetkými stranami. Veľmi rada vás odporučím všade a určite opäť využijem vaše služby, ak to bude aktuálne. Všetko dobré prajem a veľa úspechov.
by P. Martišovičová
Bohdanovce nad Trnavou
Výborný servis, všetko vybavené s ľahkosťou, minimum záťaže pre klienta. Byt bol aj profesionálne nafotený, video prezentácia z dronu je veľké plus. V každej fáze predaja sme si boli istí, že každý krok bude dotiahnutý do úspešného konca.
by M. Halač
Bratislava
Príjemné vystupovanie, rýchle jednanie. Som nadmieru spokojná a ďakujem.
by A. Šeborová
Trnava

Compare listings

Compare