Spoznajte AARK

Sme realitná kancelária fungujúca od roku 2008. Zakladáme si na ľudskom prístupe a chceme skutočne spoznať vaše potreby, aby ste sa pri kúpe či predaji bývania naozaj nemuseli ničím iným zaoberať. 
 
Celý proces kúpy či predaja nehnuteľnosti bude rýchly a bezpečný, ku každému obchodu pristupujeme zodpovedne a spoľahlivo.
 
Spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne a opakovane vracajú, je našou vizitkou. Vedia, že sa na nás môžu obrátiť s akýmkoľvek problémom a spoločne vždy nájdeme riešenie.

V nehnuteľnostiach sme doma

Oproti veľkým realitným kanceláriám preferujeme osobnejší prístup. Chceme poznať našich klientov a poskytnúť im balík služieb, ktoré najlepšie využijú.

Môžete od nás očakávať komplexnú starostlivosť, v čom nám pomáhajú roky skúseností, úzka spolupráca s ateliérom architektúry aj bohaté skúsenosti so všetkými právnymi úkonmi.

Recenzie

Spokojnosť naších zákazníkov si ceníme nadovšetko. Prečítajte si, čo o nás napísali.

Dovoluji si veřejně poděkovat paní makléřce Alexandře Artimovičové z realitní kanceláře AARK realitná kancelária z Trnavy. Při prodeji mého pozemku projevila úžasnou profesionalitu, vstřícnost a lidskost. Obchod proběhl bezpečně a bezvadně a paní Artimovičová udělala veliký kus profesionální práce. Děkuji.
by RNDr. J. Budíšková
Praha
Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať pani Artimovičovej a pánovi Hornáčkovi za priateľský a profesionálny prístup pri kúpe bytu v Slnečniciach. V prípade potreby sa nám vždy venovali, boli ochotní pomôcť a poradiť s formalitami, odporučili nám finančného poradcu a tak zabezpečili bezproblémovú kúpu bytu. Túto realitnú kanceláriu môžeme len odporúčať.
by M. Galátová
Bratislava
Výborný servis, všetko vybavené s ľahkosťou, minimum záťaže pre klienta. Byt bol aj profesionálne nafotený, video prezentácia z dronu je veľké plus. V každej fáze predaja sme si boli istí, že každý krok bude dotiahnutý do úspešného konca.
by M. Halač
Bratislava
Príjemné vystupovanie, rýchle jednanie. Som nadmieru spokojná a ďakujem.
by A. Šeborová
Trnava
Chcem vám poďakovať za vašu ochotu a maximálnu profesionalitu, to sa často nevidí. A excelentné komunikačné schopnosti so všetkými stranami. Veľmi rada vás odporučím všade a určite opäť využijem vaše služby, ak to bude aktuálne. Všetko dobré prajem a veľa úspechov.
by P. Martišovičová
Bohdanovce nad Trnavou
Vysoko profesionálny a ľudský prístup. Na čom sme sa dohodli to vždy platilo. Ako zákazníčka som sa nemusela o nič starať. Mala som plnú dôveru, že zabezpečia bezproblémový predaj mojej nehnuteľnosti. AARK realitnú kanceláriu môžem na základe mojej pozitívnej skúsenosti len odporučiť.
by Z. Tomovičová
Trnava

Compare listings

Compare