V nehnuteľnostiach sme doma

Oproti veľkým realitným kanceláriám preferujeme osobnejší prístup. Chceme poznať našich klientov a poskytnúť im balík služieb, ktoré najlepšie využijú.

Môžete od nás očakávať komplexnú starostlivosť, v čom nám pomáhajú roky skúseností, úzka spolupráca s ateliérom architektúry aj bohaté skúsenosti so všetkými právnymi úkonmi.

Videoprehliadky

Vďaka tejto modernej forme prehliadok možno predáte vašu nehnuteľnosť aj bez jedinej návštevy. Máme s ňou výborné skúsenosti, ľudia si obzrú priestory z každého uhlu pohľadu, často si dokonca ušetria cestu a rozhodnú sa pre kúpu už pri videoprehliadke.
Pozrite sa, ako to vyzerá v praxi na našom YouTube kanáli.

Profesionálne fotenie

Zachytíme váš byt v tom najlepšom svetle. Pripravíme na fotenie interiér, upravíme a vytvoríme pre vás profesionálne fotografie.
A na veci sa pozrieme s nadhľadom – vďaka dronu získate unikátne zábery, na ktorých uvidíte celú nehnuteľnosť aj s okolím či pozemkom.

Home staging

Vy ste síce pripravený na predaj domu alebo bytu, je však na predaj pripravený aj on? My ho pre vás radi dáme do poriadku a všetko pripraváme tak, že sa každá nehnuteľnosť zmení na útulný domov.

Právny servis

Aj v práve sme doma. Zvládame väčšinu právnych úkonov a keď je to potrebné, úzko spolupracujeme aj s externou právnickou kanceláriou.
Radi vám pripravíme zmluvy podľa potreby, vypracujeme Všeobecné posúdenie o hodnote nehnuteľnosti alebo vám poskytneme bezplatnú konzultáciu.

  • Rezervačná zmluva
  • Nájomná zmluva
  • Zmluva o budúcej zmluve
  • Kúpna zmluva
  • Návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
  • Oznámenie o zamýšľanom návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
  • Preberací protokol k nehnuteľnosti

Hypotéky

Máme spoľahlivých hypotekárnych špecialistov a dlhodobo spolupracujeme so všetkými bankami. Zastrešíme nielen vašu nehnuteľnosť, ale aj vašu hypotéku alebo vám môžeme aspoň na začiatok vytvoriť bezplatný návrh.

Architekt

Naša realitná kancelária úzko spolupracuje s ateliérom  architektúry Ing. arch. Radomíra Krkoša – www.krkos.sk
Vieme zabezpečiť všetko od nákresu rodinného domu po pomoc s návrhom interiéru.

Prezrite si našu ponuku nehnuteľností.

Compare listings

Compare