Správne naplánovaný projekt je len krok od úspešnej realizácie

Projekty sú živé organizmy, ktoré sa neustále vyvíjajú. Každý projekt prechádza určitými vývojovými fázami. Správna organizácia, plánovanie ale i analýza trhu sú kľúčovými cestami každého úspešného projektu.

Zhodnotenie projektu

V spolupráci s architektom poskytujeme nezávislé poradenstvo v technických a stavebných záležitostiach, aby naši klienti rozumeli rizikám a príležitostiam súvisiacim s vývojom projektu. Klientom ponúkame racionálne riešenia, snažíme sa ich viesť k pripravenosti na výstavbu a spolu s nimi pracujeme na projektoch vybudovaných na mieru.

Pri príprave projektu je potrebné zvážiť:

  • čo chce trh a koľko je ochotný za to zaplatiť
  • čo je možné na danom pozemku postaviť
  • samotná uskutočniteľnosť projektu, ktorá nám umožňuje pochopiť aké obmedzenia má daná príležitosť

Taktiež poskytujem servis v oblasti prípravy projektu na stavebné povolenie, vypracovanie urbanistickej štúdie.

Vizuálna identita projektu

Klientovi sa snažíme poskynúť na projekt nový pohľad tak, aby sme na prvý dojem dokázali zabezpečiť určitý prenos emócie. 

V spolupráci s grafickým štúdiom zabezpečíme návrh loga, tvorbu webu na mieru a pripravíme prezentačné materiály.

Predaj projektu

Najspoľahlivejším spôsobom ako znížiť riziko pri akomkoľvek projekte je nájsť klienta ešte pred jeho dokončením. Cieľom predpredaja je predať čo najväčšiu časť projektu mimo plánu. Je úplne bežné, že sa nehnuteľnosti predávajú ešte pred samotným začiatkom ich výstavby. 95 % nášho posledného projektu sme predali pred začaním výstavby jednotlivých domov. 

Pri predaji jednotlivých projektov sa zameriavame najmä na aktívnu komunikáciu so všetkými zúčastnenými stranami.

Marketingová stratégia

Klientovi ponúkame komplexnú reklamnú propagáciu. Vďaka analýze trhu sa dokážeme efektívne zamerať na cieľovú skupinu a tak pripraviť pre klienta úspešný marketingový koncept.

Kompletný právny a legislatívny proces

V spolupráci s advokátskou kanceláriou zabezpečujeme komplexnú prípravu zmluvnej dokumentácie. Zároveň poskytujeme úplny právny servis pri prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam. 

Zabezpečenie hypotekárneho financovania

Ku spolupráci s externými odborníkmi v oblasti poskytovania služieb klientom pri vybavovaní hypotekárnych úverov pristupujeme zodpovedne a s ohľadom na individualitu každého jedného prípadu. Pri nastavovaní finacovania sa snažíme ušetriť klientovi nielen ich čas, ale aj peniaze.

Odovzdanie projektu

Podaním zmlúv na kataster naša práca nekončí. Zabezpečujeme nielen odovzdanie nehnuteľnosti, ale v prípade potreby riešime reklamácie.

Zmeňte s nami vaše predstavy na realitu.

Ukončené projekty

Stavebné pozemky – IBV – Za traťou III.

Realizácia:
2008 – 2011
83 stavebných pozemkov
Rozlohy od 560 m² do 1 521 m²

Projekt vám ponúka 83 stavebných pozemkov s vybudovanou infraštruktúrou a sieťami, ktoré sa nachádzajú na hraniciach jednotlivých pozemkov. Pozemky majú ideálny tvar a rozmery. Každý pozemok je prístupný po novovybudovaj ceste. Kombinácia pohodlného bývania, dobrej dostupnosti do centra a v neposlednom rade aj výhodnej investície. 

Rodinné domy – Kamenná cesta

Realizácia:
2013 – 2015
31 rodinných domov
Rozlohy od 450 m²

6 typov domov postavených na pozemkoch s rozlohou od 450 m2 nachádzajucich sa v lokalite Kamennná cesta na uliciach Jazdecká, Oskara Čepáňa a Alfréda Wetzlera.

Rodinné domy – IBV – Za traťou IV/B – ulica Johna Dopyeru

Realizácia:
2018 – 2022
18 rodinných domov
Rozlohy od 105 m² do 135 m²

Ponúkame vám výnimočné miesto pre váš nový domov. Kombinácia aktívneho mestského života a zároveň aj oddychu v prírode. Lokalita poskytuje ideálne miesto pre nadštandardný a pritom kľudný rodinný život v meste. Vysoká kvalita použitých materiálov a prevedenie stavieb sú ďalšími atribútmi, ktoré tento projekt odlišujú od tých ostatných. Celý projekt navrhol archiktektonický atélier Ing. arch. Radomíra Krkoša. Projekt zahŕňa spolu 18 rodinných domov. Vačšina z nich je jednopodlažných. Dokopy spolu 5 typov rodinných domov. 

Aktuálne projekty

6 domov v Trnave

Viac info čoskoro.

9 domov pri Trnave

Viac info čoskoro.

Compare listings

Compare